Výsledky

8. ročník (2019/2020)

V školskom roku 2019/2020 sa do 8. ročníka súťaže zaregistrovalo 48 tímov. V rámci záverečného hodnotenia komisia hodnotila celkovo 19 tímov:
7 tímov získalo umiestnenie alebo špeciálnu cenu v kategórii Z (základné školy),
12 tímov získalo umiestnenie alebo špeciálnu cenu v kategórii S (stredné školy).

Základné školy

1. Dead Rails (Unity 3D) dead_rails_img Tomáš Varga, Lukáš Jenčík
(Osemročné Gymnázium Gelnica, SNP 1)
2. Night Run (Scratch) night_img Šimon Sobek
(ZŠ Jastrabá 188)
2. Shards of the Past (GDScript, Godot engine) shards_img Radovan Milián
(ZŠ Krosnianska 4, Košice)
3. Math Game (Scratch) math_img Noemi Sasaiová
(ZŠ Ul. sv. Michala 42, Levice)
3. Schoolrise (Scratch) school_img Matej Válek
(ZŠ Krosnianska 4, Košice)
MathMaze (Baltík)
Špeciálna cena za hru s najlepšími labyrintmi
Patrik Šabík
(ZŠ Ul. sv. Michala 42, Levice)
The Cave (Baltík)
Špeciálna cena za hru s najlepšími prevlekmi postáv
Matej Havran
(ZŠ Ul. sv. Michala 42, Levice)

Stredné školy

1. N&C Infinity (Node.js, HTML, CSS, Thunkable) nc_img Matej Kozub, Anna Bondarenko
(Gymnázium Poštová 9, Košice; Súkromné gymnázium Solivarská 18, Prešov)
2. BallZ (Java Script, HTML, CSS) ballz_img Erik Partila
(SPŠ elektrotechnická, Plzenská 2832, Prešov)
2. Hra (Python)
s_hra
Andrej Kuchta
(Spojená škola, Komárňanská 28, Nové Zámky)
3. I will survive (C# Unity) s_survive_img Miloš Marejka
(SPŠ informačných technológií, Kysucké Nové Mesto)
3. Ultimate Ninja Master (Unity 2D a C#) s_ninja Erik Holečko
(SPŠ Jozefa Murgaša, J. M. Hurbana 6, Banská Bystrica)
3. EdTown Defense (Unity/C#, Krita, Aseprite, FL Studio) s_edtown Eduard Fekete, Matej Vasky, Lukáš Majerník, Tomáš Proks, Richard Geroč, Matej Pokorný, Viktor Tibor Antony
(Gymnázium Alejová 1, Košice; Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3, Košice)
Dungeon'r (C++, OpenGL)
Špeciálna cena za najlepšiu hru v C++
Viliam Geffert
(Gymnázium Poštová 9, Košice)
Motorbike Simulator (Unity 3D)
Špeciálna cena za úvod k hre
Monika Uhrínová
(SPŠ Jozefa Murgaša, J. M. Hurbana 6, Banská Bystrica)
Stonks (GameMaker)
Špeciálna cena za najlepšie technologické demo hry
Frederik Tóth, Marek Fekete, Matej Šľachta, Matej Misál, Ladislav Takács, Oliver Poliačik
(Súkromné gymnázium Dneperská 1, Košice)
Hades (C#, Unity 3D)
Špeciálna cena za hru s prepracovanými charaktermi postáv
Ján Drahoš
(SPŠ Jozefa Murgaša, J. M. Hurbana 6, Banská Bystrica)
Rolling Car (Unity 3D)
Špeciálna cena za najlepšiu automobilovú hru
Dávid Bunca
(SPŠ elektrotechnická, Plzenská 2832, Prešov)
Night Time (Game Maker)
Špeciálna cena za hru s prepracovanými charaktermi postáv
Šimon Čarný
(SPŠ elektrotechnická, Plzenská 2832, Prešov)

Súťaž podporili

5. ročník (2016/2017)

Stredné školy

1. Snake Battle snake_battle_img Lazy Development (Ján Helmanovský, Michael Absolon)
2. Ball Adventure ball_adventure_img Henrich Hanušovský
3. ByteAway byteaway_img Matej Rešetár

Základné školy

1. Euro Boat Simulator euro_boat_simulator_img Lime Programming (Filip Tumidalský, Jakub Lukáč)
2. Stones stones_img Elena Ďorďová
3. Potvorka potvorka_img Peter Urbanovský, Martin Šamaj, Zuzana Mareková

Študenti UPJŠ

1. Volleyball volleyball_img Viktor Olejár
2. Reign reign_img Slavomír Slovenkai
3. Deadly Columns deadly_columns_img Tomáš Kekeňák

4. ročník (2015/2016)

Súťaž podporili

Stredné školy

1. Remember remember_img Denis Pikla
2. Gonar gonar_img Filip Farkaš
3. Cyber Prison cyber_prison_img Marek Kosť

Základné školy

1. Block World Adventure blockworld_img Dušan Havlík
2. Further to the Sand 2016 further_to_the_sand_img Jakub Lukáč, Filip Tumidalský
3. The Uprising povstanie_img Stanislav Gribushin

Študenti UPJŠ

1. Hra srdcia srdcia_img Patrik Bak
2. HitBlock hitblock_img Patrícia Szepesiová
3. HEROES heroes_img Michal Mižák

3. ročník (2014/2015)

Súťaž podporili

Stredné školy

1. Last Light lastlight_img Jozef Petro, Christopher Stupák
2. Trentsinium trentsinium_img Hubky (Andrej Schmidt, František Tibenský, Matúš Pilňan)
3. Roland’s World rolandsworld_img Karol Dvorský, Miroslav Lenárt

Základné školy

1. Maze Box mazebox_img ESIOsoft (Juraj Marcin, Peter Tóth)
2. Hunter of the Year hunteroftheyear_img Dominik Sabol, Matúš Nohaj
3. Grand Race rolandsworld_img Filip Brutovský, Hugo Phan-Huy

Ostatní

1. NoooBoxes noooboxes_img Samuel Kupka

2. ročník (2013/2014)

PDF

Študenti UPJŠ

1. Bang! Šimon Javorský
2. Mlyn Marián Opiela
2. Švabliky Martin Glova
3. Chrobáky Alica Kačengová

Stredné školy

1. Stratená kniha Gabriel Kucer
2. The Dark Times Martin Liščinský, Michal Géci, Ján Šudák, Sebastián Kisela
3. 2547 Andrej Schmidt, František Tibenský, Matúš Pilňan, Martin Bumbál, Ivana Zemanovičová (koordinátorka: Mgr. Miroslava Snidová)
3. Kingdom Slavomír Slovenkai
3. Awesome Tanks Matúš Ďuratný

Základné školy

1. Techno Reboot – Return of the Hero Tomáš Droba
2. Drive a Car Juraj Marcin, Peter Tóth
3. World of Fantasy Alex Herčko
3. Prison Escape Filip Brutovský
3. Mafia Game Matej Gleza

1. ročník (2012/2013)

PDF

Ceny podporili

Študenti UPJŠ

1. ICE Ferdinand Majerech, Libor Mališ, Dávid Horváth, Tomáš Nguyen
2. Aktivity Jakub Gregorek

Stredné školy

1. Notebook breakout Timotej Rybár, Peter Holeček
2. Pinguin’s problems Jozef Kaščák, Katarína Kovaliková
3. Fight for the flag Slavomír Slovenkai

Základné školy

1. Osmičky Juraj Mičko, Ivan Sivák
2. U-Vrap Eduard Lavuš, Richard Garlík, Jakub Mach, Samuel Oswald
3. Získaj noviny Hugo Hežel

0. ročník (2011/2012)

PDF

1. miesto študenti UPJŠ Chain Reaction Game Marek Šafárik
1. miesto stredné školy Insect Wars Jozef Lelič , Michal Ďurovec , Denis Fedor
1. miesto základné školy Black Hole Branislav Blažek , Juraj Jursa
Cena za multiplayer Star Shooter 1 Dominik Jeník , Matúš Orendáč
Cena za grafiku The Sheep Killer Štefan Gomboš , Peter Jesenský , Lukáš Šándor , Richard Klembala , Mário Heidecker , Marián Balažka
Cena za logickú hru Balls Alexandra Pistráková , Alica Piskorová , Jozef Lami
Cena za technológiu Arkanoid Peter Mikolaj
Cena za efektívny kód Pexeso Lukáš Uhoršcák
Cena za spracovanie loga Puzzle Martin Ondejka , Samuel Pellionis